Останні новини
11.05.2022
Нова версія УкрЗарплата 2022.05.11

04.05.2022
Україна - понад усе!

28.04.2022
Нова версія програми УкрСклад 7.61

28.04.2022
Нова версія програми УкрБланк 7.61

07.04.2022
Нова версія програми УкрСклад Синхронізація з Інтернет магазином 3.12


Основні можливості програми:
УніДок

Розшифровка програми УніДок звучить так: Універсальний документ, а це означає: створення, друк і ведення архіву документів (і довідників) будь-якої складності.

За допомогою програми УніДок ви зможете створювати будь-які документи, які вам необхідні для роботи: договори, платіжні доручення, касові ордери, декларації або індивідуальний документ, в програмі УніДок ви зможете самостійно змоделювати форму для заповнення даних на свій розсуд.

У програмі є потужний Дизайнер друкованих форм, за допомогою якого ви зможете зробити друкований шаблон документа будь-якої складності і відповідно до ваших особистих вимог.

Для зручності роботи з документами ви зможете створювати і довідники на будь-який смак, наприклад: валюти, співробітники, друзі, клієнти і т.п. Для кожного довідника ви самостійно задаєте параметри, які вам потрібні для введення і друку, а не обмежуєтеся лише тими параметрами довідників, які надають звичайні програми.

Архіви документів і списки довідників містять різноманітні методи сортування, пошуку і фільтрації.

Документи і довідники можна розбивати на групи будь-якої вкладеності.

Розмежування користувачів. Ви можете обмежити доступ до програми або дати доступ тільки на певну дію певного користувача. Наприклад, тільки на перегляд і друк даних з певного документа.
Як придбати Зовнішній вигляд Завантажити

Copyright © 2002-2021 SoftBalance