Автор Тема: Ігнорувати націнку (галочка)  (Прочитано 152 раз)

sergius200803

• я бачив мертвий піксель
  • Пользователь
Ігнорувати націнку (галочка)
« : Сентября 19, 2019, 11:32:36 »
Прошу допомоги. Користуюсь автоматичними націнками і це мене влаштовує але є таке питання на деякий товар мені потрібна продажна ціна яку я сам собі визначив  відповідно в карті цього товару виставив галочку ігнорувати націнку відтепер ціна на товар мала б  не змінюватись автоматичнними націнками але при введені прихідної накладної ціна на той товар змінюється. Як можливо це змінити?

admin

• Админ
  • Помогающий
    • УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата, Унидок
Re: Ігнорувати націнку (галочка)
« Ответ #1 : Сентября 27, 2019, 14:36:00 »
Прошу допомоги. Користуюсь автоматичними націнками і це мене влаштовує але є таке питання на деякий товар мені потрібна продажна ціна яку я сам собі визначив  відповідно в карті цього товару виставив галочку ігнорувати націнку відтепер ціна на товар мала б  не змінюватись автоматичнними націнками але при введені прихідної накладної ціна на той товар змінюється. Як можливо це змінити?

Вы про Игнорировать наценку именно при выписке Приходной накладной? Если да, то была проблема, подправили, будет работать без ошибок следующей версии. Спасибо.

sergius200803

• я бачив мертвий піксель
  • Пользователь
Re: Ігнорувати націнку (галочка)
« Ответ #2 : Сентября 27, 2019, 15:52:01 »
Дякую. І ще одне для мене важливе, можливо в цю ж тему. Наприклад: при введені прихідної накладної додаю товар ставлю прихідну ціну, виявляю що товар вибрав не той видаляю додаю тепер потрібний товар і тут помічаю що ціна на попередній (той що видалив) змінилась на ту яку я вводив. Тобто ціна змінюється в довіднику товарів до збереження прихідної накладної. Я вважаю що правильніше було б робити зміни ціни після збереження документу а не під час його введення.