Останні новини
12.08.2022
Нова версія УкрЗарплата 2022.08.12

14.07.2022
Нова версія програми УкрСклад 7.67

14.07.2022
Нова версія програми УкрБланк 7.67

15.06.2022
Нова версія УкрЗарплата 2022.06.15

01.06.2022
Нова версія програми УкрСклад 7.63


Нова версія програми УкрСклад 7.57
31.01.2022

Що нового:
- Дороблено "Тип друку Чеку" : "TXT+QR (графічний друк)" для пРРО CheckBox, тепер він може виводити QR код і рекомендується як основний для друку чеків з пРРО.
- Замінено шрифт для "Тип друку Чеку" : "TXT+QR (графічний друк)" на Lucida Console.
- Перероблено "Авторегулювання ширини аркуша", працює більш точно при розрахунку ширини. Рекомендовано для чека 58мм - 30-32 символи, для 80 мм - 40-42 символи.
- Додано фіскальний режим роботи в документ "Акт виконаних робіт".
- Додано "Тест друку пРРО" одразу в меню Опції : Параметри : Фіскальний друк, зручно для швидкого налаштування друку.
- Відновлена робота Повернення коштів через POS-термінал, для всіх терміналів УкрСклад тепер вміє передавати Refund, також додано введення RRN, потрібно для деяких POS-терміналів при поверненні.
- Додано "ТЕСТОВИЙ режим роботи від ПОВНОЇ ціни товару" у меню Опції : Параметри : Вікно касира, даний режим забирає помилку в заокругленнях при передачі сум у РРО. Перероблено Формування проводок під новий режим роботи від повної ціни, в архів документів додано поля "Сума повна" і "Сума повна у валюті".
- Додано "Стадії пошуку товарів за штрих-кодом" в меню Опції : Параметри : Сканер штрих-кодів, можна вибрати до якої стадії буде доходити пошук товару за штрих-кодом та обрати дію.
- Додані додаткові перевірки для з'єднання з пРРО CheckBox, на пусті значення логіну і паролю, також автоматичне виправлення URL, якщо там заповнено зайвий слеш "/"
- Дороблено "Тест роботи фіскального реєстратора" для пРРО, тепер спрацьовує не від активного користувача в системі, а від даних, які заповнені в на даний момент в полях логін, пароль, ключ для пРРО.
- Дороблено: мінімальне значення "Ширина аркуша для TXT друку в символах" скорочена до 20.
- Дороблено: для користувачів, в яких не заповнено "Індивідуальне налаштування даних пРРО (логін, пароль, ключ) для користувача" для пРРО CheckBox не буде видавати помилку, а просто відразу вимикати режим Фіскального друку.
- Додано сортування користувачів по логіну у вікні входу в програму.
- Виправлена вразливість, яка дозволяла видаляти активну фірму через довідник Клієнтів.
- Виправлена помилка при роботі Видаткової накладної у фіскальному режимі, коли основна валюта була не Гривня.
- Виправлена помилка "read_table;3;10; Error: Invalid parameter" при використанні "Прямий драйвер для МІНІ-ФП", якщо касирів в РРО було більше 8.
- Виправлена помилка при пошуку двійника товару по штрих-коду на одному складі, якщо були обидва з к-тю більше нуля, то не показувало повідомлення про двійника.


Copyright © 2002-2021 SoftBalance