Останні новини
23.11.2021
Нова версія програми УкрСклад Синхронізація з Інтернет магазином 3.11

03.11.2021
Нова версія УкрЗарплата 2021.11.03

28.10.2021
Нова версія програми УкрСклад 7.53

28.10.2021
Нова версія програми УкрБланк 7.53

29.09.2021
Нова версія УкрЗарплата 2021.09.29


Нова версія програми УкрСклад 7.49
09.08.2021

Що нового:
- Додано поле "Штрих-код акцизної марки" для довідника Товарів.
- Додана передача "Штрих-код акцизної марки" в РРО поля драйверів (Прямий, АртСофт, CheckBox).
- Доданий імпорт змінної "Штрих-код акцизної марки" в меню Опції : Імпорт товарів / контрагентів з файлу.
- Додано "Резервування" ("Очікується надходження") товару для вхідного документа Рахунок форма-замовлення. Робота аналогічна Резервуванню товару для Рахунку-фактури, тільки призначена для роботи з Постачальником. Автоматичне зняття резерву під час виписки Прихідної накладної на основі Рахунка форми-замовлення.
- У довідник Товарів додано колонку "В дорозі".
- Додана змінна [Товар.КолвоВРезервеПоставка].
- Додано передачу даних про карту платника в РРО. Працює для всіх драйверів POS (4IN1, BPOS, VERIFONE, VERIFONE_SSI) і для драйверів РРО (Прямий і CheckBox). Вмикається в меню Опції : Параметри : POS, опція "Відправляти дані про карту на РРО". Обов'язково згідно нового закону №329 від 08.06.2021.
- Додана передача знижок в Синхронізацію з Мобільним агентом, реалізовано через таблицю T_DISCOUNT.
- Доопрацьована синхронізація з Мобільним агентом, додано автоматичне створення груп документів при роботі з документом "Накладна на повернення (від клієнта)" і при створенні Рахунку і Видаткової накладної без документа оплати.
- Додано опцію "Знайти групу Клієнта" в довідник Клієнтів, працює за аналогією з товарами, правою кнопкою на Клієнті в таблиці і вибираєте "Знайти групу Клієнта".
- Додана "Відстрочка платежу" в документ Акт виконаних робіт.
- Додана передача оригінальних назв цін в Мобільний Агент.
- Додана опція "Знайти групу Товару" для вкладки Комплектація в довіднику товарів.
- Додана новий тип друку "Відкривати PDF" для CheckBox.
- Дороблено: при роботі з вагами BTA іноді були проблеми із "заспокоєнням", іноді з'являлася невірний вага на короткий проміжок часу, таке відбувалося якщо користувач виставляв дуже частий період опитування ваг, наприклад менше 0.3 сек.
- Дороблено: для Прямого драйвера додана можливість зберігати логи в зовнішній каталог, тобто не буде проблем якщо програма встановлена в \Program Files\.
- ВАЖЛИВО! Виправлена ??критична помилка при Формуванні проводок. При дуже інтенсивній роботі користувачів (багато робочих місць і багато чеків одночасно) у Вікні касира та одночасному Формуванні проводок, могла відбуватися помилка невірного розрахунку кількості товарів, не спрацьовував рівень ізоляції транзакції SNAPSHOT. РЕКОМЕНДУЄМО оновиться хто інтенсивно використовує Вікно касира.
- Додано автоматичне очікування і перепроведення документа при одночасній зміні одного і того ж запису в базі даних (DEADLOCK). 3 спроби з очікуванням 1 секунда, якщо розв'язати конфлікт не вдається, тоді видається стандартне повідомлення на скасування або повтор, як і раніше.
- Виправлена проблема з розрахунком "Залишок на початок" в звіті "Детальний рух товару по складу: фільтр по товару".
- Виправлена помилка "Privileged instructions" при роботі з драйвером АртСофт.
- Виправлена проблема зі змінними суми прописом в друкованих формах, якщо кількість знаків після коми для суми документа була більше двох.
- Виправлена уразливість при роботі з функцією "З шаблону", в архіві документів в контекстному меню не були закриті функції Додати / Редагування / Як шаблон, що призводило до помилок в роботі при подвійному використанні "З шаблону" і "Як шаблон".
- Оновлено довідник МФО Банків України та довідник державних податкових інспекцій (spr_sti.xml).


Copyright © 2002-2021 SoftBalance