Останні новини
12.08.2021
Нова версія УкрЗарплата 2021.08.12

09.08.2021
Нова версія програми УкрСклад 7.49

09.08.2021
Нова версія програми УкрБланк 7.49

29.06.2021
Нова версія УкрЗарплата 2021.06.29

10.06.2021
Нова версія програми УкрСклад Синхронізація з Інтернет магазином 3.09


Нова версія програми УкрСклад 7.49
09.08.2021

Що нового:
- Додано поле "Штрих-код акцизної марки" для довідника Товарів.
- Додана передача "Штрих-код акцизної марки" в РРО поля драйверів (Прямий, АртСофт, CheckBox).
- Доданий імпорт змінної "Штрих-код акцизної марки" в меню Опції : Імпорт товарів / контрагентів з файлу.
- Додано "Резервування" ("Очікується надходження") товару для вхідного документа Рахунок форма-замовлення. Робота аналогічна Резервуванню товару для Рахунку-фактури, тільки призначена для роботи з Постачальником. Автоматичне зняття резерву під час виписки Прихідної накладної на основі Рахунка форми-замовлення.
- У довідник Товарів додано колонку "В дорозі".
- Додана змінна [Товар.КолвоВРезервеПоставка].
- Додано передачу даних про карту платника в РРО. Працює для всіх драйверів POS (4IN1, BPOS, VERIFONE, VERIFONE_SSI) і для драйверів РРО (Прямий і CheckBox). Вмикається в меню Опції : Параметри : POS, опція "Відправляти дані про карту на РРО". Обов'язково згідно нового закону №329 від 08.06.2021.
- Додана передача знижок в Синхронізацію з Мобільним агентом, реалізовано через таблицю T_DISCOUNT.
- Доопрацьована синхронізація з Мобільним агентом, додано автоматичне створення груп документів при роботі з документом "Накладна на повернення (від клієнта)" і при створенні Рахунку і Видаткової накладної без документа оплати.
- Додано опцію "Знайти групу Клієнта" в довідник Клієнтів, працює за аналогією з товарами, правою кнопкою на Клієнті в таблиці і вибираєте "Знайти групу Клієнта".
- Додана "Відстрочка платежу" в документ Акт виконаних робіт.
- Додана передача оригінальних назв цін в Мобільний Агент.
- Додана опція "Знайти групу Товару" для вкладки Комплектація в довіднику товарів.
- Додана новий тип друку "Відкривати PDF" для CheckBox.
- Дороблено: при роботі з вагами BTA іноді були проблеми із "заспокоєнням", іноді з'являлася невірний вага на короткий проміжок часу, таке відбувалося якщо користувач виставляв дуже частий період опитування ваг, наприклад менше 0.3 сек.
- Дороблено: для Прямого драйвера додана можливість зберігати логи в зовнішній каталог, тобто не буде проблем якщо програма встановлена в \Program Files\.
- ВАЖЛИВО! Виправлена ??критична помилка при Формуванні проводок. При дуже інтенсивній роботі користувачів (багато робочих місць і багато чеків одночасно) у Вікні касира та одночасному Формуванні проводок, могла відбуватися помилка невірного розрахунку кількості товарів, не спрацьовував рівень ізоляції транзакції SNAPSHOT. РЕКОМЕНДУЄМО оновиться хто інтенсивно використовує Вікно касира.
- Додано автоматичне очікування і перепроведення документа при одночасній зміні одного і того ж запису в базі даних (DEADLOCK). 3 спроби з очікуванням 1 секунда, якщо розв'язати конфлікт не вдається, тоді видається стандартне повідомлення на скасування або повтор, як і раніше.
- Виправлена проблема з розрахунком "Залишок на початок" в звіті "Детальний рух товару по складу: фільтр по товару".
- Виправлена помилка "Privileged instructions" при роботі з драйвером АртСофт.
- Виправлена проблема зі змінними суми прописом в друкованих формах, якщо кількість знаків після коми для суми документа була більше двох.
- Виправлена уразливість при роботі з функцією "З шаблону", в архіві документів в контекстному меню не були закриті функції Додати / Редагування / Як шаблон, що призводило до помилок в роботі при подвійному використанні "З шаблону" і "Як шаблон".
- Оновлено довідник МФО Банків України та довідник державних податкових інспекцій (spr_sti.xml).


Copyright © 2002-2021 SoftBalance