Останні новини
26.02.2021
Нова версія програми УкрСклад 7.43

26.02.2021
Нова версія програми УкрБланк 7.43

04.02.2021
Нова версія програми УкрСклад 7.41

04.02.2021
Нова версія програми УкрБланк 7.41

30.12.2020
Нова версія УкрЗарплата 2020.12.30


Нова версія програми УкрСклад 7.41
04.02.2021

Що нового:
- Доданий параметр "Видаляти товар з документа або давати підтвердження" для Прав касира. Дозволяє або забороняє видаляти товар з документа Вікно касира. Якщо заборонено, то потрібне підтвердження користувача, у якого є такий дозвіл.
- Додано розділ "Обслуговування зображень" в меню Опції : Параметри : Система. Можна вивантажити всі зображення в папку для подальшої пакетної обробки зовнішнім редактором і після завантажити назад в базу, наприклад, якщо треба додати лого або зменшити розміри. Також можна видалити всі зображення.
- Доданий параметр "Контроль оплати" для роботи модуля Доставка "Нова пошта".
- Додані додаткові фільтри для роботи з накладними Нової пошти: стандартний індивідуальний фільтр по полях; фільтр по статусу документа; фільтр "Накладні в роботі".
- Додано Індивідуальне налаштування даних пРРО (логін, пароль, ключ) для кожного користувача, в меню Опції : Параметри : Фіскальний друк.
- Доданий параметр "За замовчуванням підставляти "Роздрібний покупець" в документи Рахунок-фактура і Видаткова накладна"
- Дороблено: якщо при старті програми не знайдена "Загальна папка для звітів", програма надає вибір щодо подальших дій, раніше просто використовувала папку за замовчуванням.
- Оновлено компонент друкованих форм FastReport на версію 6.9.6, виправляє помилку "List index out of bounds" в Дизайнері.
- Дороблено: тепер відкриття зміни відбуватиметься тільки при першій фіскальній дії (чек/нульовий чек/службове внесення/службова видача).
- Доданий параметр "Тільки нефіскальні чеки" у звіт "X-звіт", тепер можна формувати звіт по всім чекам або по нефіскальним, по фіскальними чеками X-звіт формується безпосередньо в РРО.
- Доданий параметр "Включаючи від'ємні залишки" у звіт "Прайс-листи".
- Дороблено: у накладних на повернення відключено авто-коригування ціни товарів.
- Дороблено: відключили ієрархічне сортування при синхронізації з Мобільним агентом, передаємо сортування в так само як у нас в програмі, виправляє проблеми з підгрупами товарів.
- Дороблено: Вікно касира тепер зберігає стан незавершеного документа для кожної фірми окремо, раніше могло призводити до плутанини при перемиканні активних фірм.
- Виправлена помилка циклічної націнки (зависання) товару при установці в меню Опції : Націнки на товари, параметра Округлення до копійок = 0.
- Виправлено: службове внесення/видача в фіскальному режимі не логувалось у базу даних.
- Виправлено: іноді послуга у виробництві списувалася в мінус.
- Виправлена помилка "Arithmetic exception, numeric overflow, or string truncation. String right truncation." при завантаженні накладних Нової пошти.
- Виправлена помилка "New size specified for column TED_IZM must be at least 50 characters" при переході з УкрБланк на УкрСклад.
- Виправлення за рекомендаціями розробників CheckBox, перевірку відкритої каси робимо швидшим запитом.
- Виправлена помилка отримання порожніх даних про номер чека пРРО CheckBox.
- Виправлена помилка "null is not valid date and time", при збереженні чека пРРО CheckBox.
- Виправлена помилка з визначенням часового поясу при отриманні часу чека.
- Виправлена проблема з округленням (1 копійка) при Службовому знятті.
- Виправлена проблема з доповненням двох нулів в форматування сум друкованих форм, за умови якщо регіон Windows був не Україна.
- Виправлено помилку "Abnormal Program Termination" в мережевій версії Клієнта, за умови якщо регіон Windows був не Україна.
- Оновлено довідник МФО Банків України та довідник державних податкових інспекцій (spr_sti.xml).


Copyright © 2002-2021 SoftBalance