Останні новини
16.04.2021
Нова версія програми УкрСклад 7.45

16.04.2021
Нова версія програми УкрБланк 7.45

15.04.2021
Нова версія УкрЗарплата 2021.04.15

12.04.2021
Нова версія програми УкрСклад Синхронізація з Інтернет магазином 3.08

08.04.2021
Нова версія УкрЗарплата 2021.04.08


Нова версія програми УкрСклад 7.41
04.02.2021

Що нового:
- Доданий параметр "Видаляти товар з документа або давати підтвердження" для Прав касира. Дозволяє або забороняє видаляти товар з документа Вікно касира. Якщо заборонено, то потрібне підтвердження користувача, у якого є такий дозвіл.
- Додано розділ "Обслуговування зображень" в меню Опції : Параметри : Система. Можна вивантажити всі зображення в папку для подальшої пакетної обробки зовнішнім редактором і після завантажити назад в базу, наприклад, якщо треба додати лого або зменшити розміри. Також можна видалити всі зображення.
- Доданий параметр "Контроль оплати" для роботи модуля Доставка "Нова пошта".
- Додані додаткові фільтри для роботи з накладними Нової пошти: стандартний індивідуальний фільтр по полях; фільтр по статусу документа; фільтр "Накладні в роботі".
- Додано Індивідуальне налаштування даних пРРО (логін, пароль, ключ) для кожного користувача, в меню Опції : Параметри : Фіскальний друк.
- Доданий параметр "За замовчуванням підставляти "Роздрібний покупець" в документи Рахунок-фактура і Видаткова накладна"
- Дороблено: якщо при старті програми не знайдена "Загальна папка для звітів", програма надає вибір щодо подальших дій, раніше просто використовувала папку за замовчуванням.
- Оновлено компонент друкованих форм FastReport на версію 6.9.6, виправляє помилку "List index out of bounds" в Дизайнері.
- Дороблено: тепер відкриття зміни відбуватиметься тільки при першій фіскальній дії (чек/нульовий чек/службове внесення/службова видача).
- Доданий параметр "Тільки нефіскальні чеки" у звіт "X-звіт", тепер можна формувати звіт по всім чекам або по нефіскальним, по фіскальними чеками X-звіт формується безпосередньо в РРО.
- Доданий параметр "Включаючи від'ємні залишки" у звіт "Прайс-листи".
- Дороблено: у накладних на повернення відключено авто-коригування ціни товарів.
- Дороблено: відключили ієрархічне сортування при синхронізації з Мобільним агентом, передаємо сортування в так само як у нас в програмі, виправляє проблеми з підгрупами товарів.
- Дороблено: Вікно касира тепер зберігає стан незавершеного документа для кожної фірми окремо, раніше могло призводити до плутанини при перемиканні активних фірм.
- Виправлена помилка циклічної націнки (зависання) товару при установці в меню Опції : Націнки на товари, параметра Округлення до копійок = 0.
- Виправлено: службове внесення/видача в фіскальному режимі не логувалось у базу даних.
- Виправлено: іноді послуга у виробництві списувалася в мінус.
- Виправлена помилка "Arithmetic exception, numeric overflow, or string truncation. String right truncation." при завантаженні накладних Нової пошти.
- Виправлена помилка "New size specified for column TED_IZM must be at least 50 characters" при переході з УкрБланк на УкрСклад.
- Виправлення за рекомендаціями розробників CheckBox, перевірку відкритої каси робимо швидшим запитом.
- Виправлена помилка отримання порожніх даних про номер чека пРРО CheckBox.
- Виправлена помилка "null is not valid date and time", при збереженні чека пРРО CheckBox.
- Виправлена помилка з визначенням часового поясу при отриманні часу чека.
- Виправлена проблема з округленням (1 копійка) при Службовому знятті.
- Виправлена проблема з доповненням двох нулів в форматування сум друкованих форм, за умови якщо регіон Windows був не Україна.
- Виправлено помилку "Abnormal Program Termination" в мережевій версії Клієнта, за умови якщо регіон Windows був не Україна.
- Оновлено довідник МФО Банків України та довідник державних податкових інспекцій (spr_sti.xml).


Copyright © 2002-2021 SoftBalance