Последние сообщения

Страницы: [1] 2 3 ... 10
1
УкрСклад / Re: Интернет-магазин OpenCart и УкрСклад
« Последний ответ от Zapuzalo Сентябрь 15, 2021, 20:11:39 »
Здравствуйте.

Программа для синхронизации 3.07
После "Отправить данные на сайт" кружок в тексте описание категории меняется на знак вопроса:
● гідроізоляція;; => ? гідроізоляція;

Помогите, пожалуйста решить эту проблему.

2
УкрСклад / Re: возврат товара в программе
« Последний ответ от admin Сентябрь 15, 2021, 12:34:05 »
Я переробив шаблон чека, і вивів в друк - тип оплати, сума від клієнта, решта...
Одна проблема, тип оплати відображається цифрою 0,1,2 (по памяті, 0-готівка, 1-кредит, 2-картка)
Було б добре аби хтось підказав як зробити щоб прописувало, якщо 0- то готівка, 2- то картка.

https://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,5233.msg29697.html#msg29697
3
УкрСклад / Re: возврат товара в программе
« Последний ответ от HumanKM Сентябрь 15, 2021, 11:46:26 »
Я переробив шаблон чека, і вивів в друк - тип оплати, сума від клієнта, решта...
Одна проблема, тип оплати відображається цифрою 0,1,2 (по памяті, 0-готівка, 1-кредит, 2-картка)
Було б добре аби хтось підказав як зробити щоб прописувало, якщо 0- то готівка, 2- то картка.

4
УкрСклад / Re: Чергова пропозиція по доробці програми
« Последний ответ от HumanKM Сентябрь 15, 2021, 09:58:56 »
Шановні - давайте попорядку. Бо так можна засипати гілку купою сміття.
Я розумію, що доробки робляться на підставі масових запитів. Мені здається що питання озвучені мною актуальні для любого магазину.
Прошу УкрСклад прокоментувати власне бачення трьох пунктів зазначених вище.
5
УкрСклад / Re: Импорт данных из Excel?
« Последний ответ от homebuh Сентябрь 14, 2021, 16:40:21 »
меня интересует формула прямо в екселе
6
УкрСклад / возврат товара в программе
« Последний ответ от homebuh Сентябрь 14, 2021, 16:36:10 »
Здравствуйте!
Пордскажите, если человек возвращает товар, предьявляя при этом чек, но чек от терминала не дает, как продавцы могут определить как был оплачен товар? К примеру я купил на 10000грн товар и оплатил картой и на следующий день или через время пришел вернуть но не говорю что оплата через терминал, в окне кассира кассиры не могут определить как был оплачен товар , следовательно отдают наличку, это не считается отмыванием денег? очень нужна доработка в виде всплывающего окна в который вводим чек от покупателя и на основании той накладной товар показывает весь в окне кассира и продавец выбрал ту позицию, которую хотят вернуть, 
7
УкрСклад / Re: Чергова пропозиція по доробці програми
« Последний ответ от homebuh Сентябрь 14, 2021, 16:23:36 »
Добавьте колонку с общим количеством в приходную накладную, очень длинные накладные тяжело сверять!
8
УкрСклад / Re: Перецінений товар
« Последний ответ от cola78 Сентябрь 14, 2021, 16:08:21 »
Добавив.
9
УкрСклад / Re: Видалення товару.
« Последний ответ от admin Сентябрь 14, 2021, 15:48:43 »
Не можу видалити товар. Залишок 0.000000. При видаленні пише, спочатку спишіть весь товар. В налаштуваннях натискав "перерахунок нульових залишків", не допомогло.

Покажіть на знімку екрана, що у вас товару саме  0.000000.
10
УкрСклад / Re: підключення терміналу
« Последний ответ от molotokk Сентябрь 14, 2021, 14:37:46 »
так
запустив desk3200 на драйвері 3,18

Сьогодні вперше вдалося запустити термінал Привата.
Якщо кому цікаво:

Працівники банка лише з третьої спроби залили налаштуваня при яки термінал запрацював як в ручному, так і від комп"ютера (це зветься НЕ жорстке приєднання). Протокол BPOS

Прикріпив мануал по налаштуванню дровинки
в мене з 1го разу все вийшло - подзвонив на підтримку, вони змінили налаштування на протокол BPOS і в терміналі пройшло оновлення.
Поставив драйвери, оновлення і все)
Страницы: [1] 2 3 ... 10