Последние сообщения

Страницы: [1] 2 3 ... 10
1
УкрСклад / Re: ID клієнта -20 ??
« Последний ответ от Igor_A Сегодня в 10:51:59 »
Отож бо і воно. :(
1. А в довідці про цього "Роздрібного покупця" ні-ні. Я на ньго Клієнта посадив, а потім ніяк не міг вмдалити. Гарно лише те, що ще не багато набрав. Експортував Клієнтів, потів очистив все, потім імпортував Клієнтів.
2. Це ще раз підтверджує вислів: "Перед тим як щось, змінювати чи видаляти, пошукай на Форумі".

п.с. Та то може і ліпше, краще буду знати матчасть, бо тільки вчусь.
2
УкрСклад / Re: ПРРО Оффлайн
« Последний ответ от user4567 Май 23, 2022, 23:57:16 »
Підтримую, що "офлайн з Checkbox" - необхідна річ.
Дуже часто зв'язок з серверами Checkbox/ДПС пропадає. Працювати в ці моменти неможливо. Єдине рішення - знімати прапорець "Друкувати фіскальний чек" :( Так і живемо: пару днів друкуємо фіскальні чеки, коли проблема з'являється - на пару днів знімаємо прапорці, а потім знову вмикаємо.
3
Доброго дня!
Підкажіть будь ласка, - хтось реалізовував питання обмеження продажу по часу певної групи товарів з вікна касира?

Задача така:
У місті дозволили продаж алкоголю. Але продавати його можна лише з 10-00 до 16-00. Чи можна штатними інструментами в Укрскладі реалізувати цю задачу? Якщо можна - то як?  Якщо не можна то може звернутися до розробника з пропозицією реалізувати цю функцію? Кого ще цікавить вирішення такої задачі?

P.S.: можливо такий дозвіл треба зробити і на групу і нв товар окремо.. чи галочку виключення !!!
4
« Последний ответ от homebuh Май 21, 2022, 11:18:02 »
Добавлю сюди один неприємний глюк:
коли у вікні кассира проводити оплату при цьому галочки друку чека та фіскального друку чека стоять і курсор стоіть у полі сума від клієнта, і випадково зчитати сканером любий товар чек закривається проходить оплата і слідуюча оплата наступноі покупки не буде проходити через фіскальний, тому, що галочка автоматом знімається з поля фіскальний друк чеку.
Можна цей недолік виправити?
тому як дуже часто клієнти хочуть розрахуватись відповідно кассир нажимає F10  і тут клієт ще щось хоче добрати і кассир забувши, що поточне выкно у нього для оплати б`є штрих-код товару і чек закривається, і після цього не замічає що галочка на фіскальному друку вже не стоїть продовжує продавати....
Дякую
5
УкрСклад / Re: Інтернет-магазин на WIX
« Последний ответ от AGSoft Май 17, 2022, 22:38:16 »
У этой платформы есть API. По описанию не понятно доступно ли оно на всех тарифных планах или нет. И не понятно какие данные доступны по этому API. Если есть доступ к таблице товаров, то можно сделать. Смотрите у себя. Может есть возможность обновить информацию через csv.
6
УкрСклад / Re: Інтернет-магазин на WIX
« Последний ответ от molotokk Май 17, 2022, 22:25:57 »
Доброго дня!
Маю інтернет-магазин створений на WIX. Хочу зробити синхронізацію з УкрСклад. Найважливіше - ціна та кількість в складі.
Чи має хтось досвід роботи з цією платформою? Чи може є бажання розібратись? Звісно що не за "Дякую". Але і не за всі гроші світу.
097-873-59-01 - пишіть, будемо пробувати)
(з WIX колись трошки працював)
7
Начинаю работу со складом и решил для себя определить:
1. Основную единицу товара и дополнительную(вторую);
Почитав форум и справку, был слегка в ступоре, потому-как может быть так:
из Справки:
Ед. измерения основная * Фасовка / Кол-во в упаковке = Ед.изм.доп.
Ед.изм.доп. * Кол-во в упаковке / Фасовка = Ед. измерения основная

Например,
Краска ПФ-115 Белая (литраж)
Ед.измерения основная = л
Фасовка = 1
Кол-во в упаковке = 25
Ед.изм.доп. = ведро

Да, я был не прав, когда думал, что речь идет о осн. един. "литр", а речь шла о продаже (производстве) литрами. Тогда формула работает.
  100 л краски пакуем в ведра,   100 л *1/25 =4 ведра краски, работает и обратно.

Но здесь целые числа и нет цены(приход * на наценку). А если цена уходит в копейки и наценка на 30%.
Пример: палочки для мороженного(копеечный продукт), но упаковка 800 шт(пример). Цена упаковки входящая -28 грн. Как эти шт поставить на приход? Почему штуки, потому что продаются по 30, 80, 120 из пачки.
28 грн. / 800 = 0,035 грн. -1 шт
А при автонаценке 25 % стоимость 1 шт -  0,04375 грн (я еще не округлял до 10 копеек)
Или я полез в дебри? Но ведь цены реальные и правильные: 28 грн приход упаковки 800 палочек,  35 грн. розница (25 % наценка), но цена за 1 шт. = пять знаков после запятой.
Может меня поправит Admin или кто-то из Помогающих.

п.с. Да, і це все я можу видати українською, не питання. Головне зрозуміти алгоритм. Ну не можу ж я взяти за 28 грн, а продати за 40 грн, тільки тому, що гарно можно поділити. Але ж тоді на цю позицію зовсім друга націнка повинна бути. Як потім в прибутку розібратися. Чекаю відповіді.
Так і на закінченя:
Коли заводити на склад пачкою (осн. один-ця), а шт (друга од-ця), проблем нема, при виписці видаткової, вказати кількість другої одиниці - програма сама все переводить та враховує.
Палочка дерев’яна (800 шт)  - один. осн. (пачка)- 0,15 (друга один.= 120 шт) * ціна 35,00 (БЕЗ ПДВ) = 5,25 грн. сума.
8
УкрСклад / Інтернет-магазин на WIX
« Последний ответ от Stanislav_kh Май 17, 2022, 15:51:54 »
Доброго дня!
Маю інтернет-магазин створений на WIX. Хочу зробити синхронізацію з УкрСклад. Найважливіше - ціна та кількість в складі.
Чи має хтось досвід роботи з цією платформою? Чи може є бажання розібратись? Звісно що не за "Дякую". Але і не за всі гроші світу.
9
« Последний ответ от admin Май 17, 2022, 11:00:12 »
А які ще ПРРО можна використовувати з Укрскладом , крім заявленого Чекбокс-а? Це десь було озвучено?

https://www.softbalance.com.ua/help/ukrsklad_ua.html#фіскальний-реєстратор
10
« Последний ответ от dwb Май 17, 2022, 10:35:22 »
А які ще ПРРО можна використовувати з Укрскладом , крім заявленого Чекбокс-а? Це десь було озвучено?
Страницы: [1] 2 3 ... 10