Последние сообщения

Страницы: [1] 2 3 ... 10
1
УкрСклад / Re: підключення терміналу
« Последний ответ от zoro Сегодня в 21:12:41 »
Кто уже подключал POS терминал pax s800 от ПриватБанка?
Какой протокол надо, чтобы установил банк? Если в Укрсклада такой модели нет в списке POS моделей. Через какой кабель подключать?
За ответ спасибо.
2
На фіскальному реєстраторі
А ПДВ 0%
А Акзиз 5% (Якось непойнятно!!!! мені здається тут помилка в налаштуваннях РРО)
В Не використовуэться
Г 0 (за звичая я ставлю Акзиз 5%)
Д Група що не оподатковується

В налаштуваннях УкрСкладу для друку чеку (якщо ФОП має загальну систему  оподаткування- не платник ПДВ, і продає товар акцизний зі ставкою 5%  податку, та той що не оподатковується)
 Версія УкрСкладу остання
 ПДВ 20% поставив 1 (в принципі ні на що не повинно впливати)
 Акциз 20% ПДВ поставив 1 (в принципі ні на що не повинно впливати)
 Без ПДВ поставив 5 (але оскільки А ставка на РРО дорівнює 0  то можна поставити і 1)
 Акциз без ПДВ поставив 1

ПДВ 7% поставив 7 (в принципі ні на що не повинно впливати)
ПДВ 14% поставив 8 (в принципі ні на що не повинно впливати)

до 10 бо від 10 там зарезевовані ставки
Рахувати буде правильно! у чеку друкувати буде правильно, але коли будете робити короткий звіт з памяті за період то потрібно розуміти що
по групі А (1) буде рахувати обіз грошей за товар акцизний 5 %
а по групі Д (5) буде рахувати Неоподаткований обіг
Я б зробив
по групі Г (4) буде рахувати обіз грошей за товар акцизний 5 %
а по групі Д (5) буде рахувати Неоподаткований обіг
а групу А взагалі не трогав би, бо зазвичай там налаштовуємо ставку ПДВ але ЦСОшнік вже вам таке налаштував

Найкраще налаштувати ставки на нефіскалізованому РРО. Спробувати проббити чеки з різним товаром. А вже потім фіскалізувати.
3
« Последний ответ от zoro Сегодня в 18:17:03 »
Добрый день!
Пробывал подключить POS терминал  VeriFone VX520, драйвера все стали, все ок! Банк Приват перевел терминал в режим работы со сторонними программами, вроде все нормально, но когда зашел в программу Укрсклад и стал выбирать JSON-протокол  подключения то его там не оказалось!!! (все что там были перепробовали, результата ноль)
Звоню обратно в Приват, чтобы поставили в терминал другой протокол который есть в программе Укрсклад, но получаю ответ что они используют только протокол JSON, для VeriFone версия П3 ОЗР и выше...

Как быть, господа разработчики??? )))) Админ дайте ответ пожалуйста. Спасибо.   

Проблема решилась третим звонком в Приват , поставили протокол Ssi такой как в программе Укрсклад и все заработало. Так что Х520 поддерживется только два протокола JSON и SSI покрайней мере в ПриватБанке так. Да и работает через RDP все.
4
УкрСклад / УкрСклад и другие пРРО
« Последний ответ от Бухгалтер911 Сегодня в 16:11:15 »
Добрый вечер.
Подскажите пожалуйста, когда УкрСклад будет поддерживать другие пРРО ?

У Нас есть клиенты, которые хотят купить УкрСклад, но не хотят связываться с Checkbox.
Так же есть клиенты, которые уже имеют УкрСклад и работают с Сashalot, можно ли как то объединить эти два ПО ? 
5
              З 26.11.2021р  для ФОПів введений новий порядок обліку товарних запасів згідно :   Мінфін наказом від 03.09.2021 р. № 496 затвердив Порядок ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб – підприємців, у тому числі платників єдиного податку. Він стосується, правда не всіх ФОПів, а тільки деяких ( Цей Порядок визначає правила ведення обліку товарних запасів та поширюється на фізичних осіб - підприємців, у тому числі платників єдиного податку (далі - ФОП), які відповідно до Закону зобов'язані вести облік товарних запасів та здійснювати продаж лише тих товарів, що відображені в такому обліку, та осіб, які фактично здійснюють продаж товарів (надання послуг) та/або розрахункові операції в місці продажу (господарському об'єкті) такого ФОП)
             Чи  можливо у програмі передбачити автоматизоване ведення такого реєстру?

З моєї точки зору це черговий "маразм", тому що сама програма призначена якраз для того, щоб вести такий облік, але форма трохи відрізняється від стандартних реєстрів у програмі.  Це не звіт, а саме форма реєстру, яку ФОПи повинні заповнювати щоденно, по надходженню і вибуттю товару ( за винятком операцій по касі ).

Я написав розробникам, але мені відповіли, що "Якщо буде більше пропозицій від наших Клієнтів будемо реалізовуватитакий звіт. Додали в список доопрацювань."

Можливо хтось уже створював таку форму?
6
УкрСклад / Генерация штрихкода
« Последний ответ от maximzp Сегодня в 12:02:33 »
Здравствуйте. Можно ли в Укрскладе генерировать штрихкод, который будет содержать в себе   не только товар но и его вес.
Объясню. Допустим есть 1кг печенья. Его пофасовали на пакеты 200г, 300г и 500г. Можно ли выдать каждому из этих пакетов свой штрихкод по которому программа будет понимать, что это такое печенье с таким весом. Я понимаю, что можно создать 3 товара, но это приведёт к миллионам наименований.
Можно ли это сделать в границах одной товарной позиции?
7
УкрСклад / Re: Укрсклад+ Checkbox нульовий чек
« Последний ответ от ptero Сегодня в 10:47:35 »
Нулевой чек нужен для проверки работоспособности принтера в начале рабочего дня.
Саме так. І саме це написано в хелпі до програми. І саме це не працює.
8
« Последний ответ от ptero Сегодня в 10:46:19 »
Проверьте настройки Тип печати ПРРО.
А що там перевіряти? Я ж писав, далі все іде нормально і чеки приходять ВСІ, крім нульового. У мене налаштовано друк в програмі pdf.
9
« Последний ответ от HumanKM Сегодня в 09:10:17 »
навіщо?  :o

перевірка роботоздатності? а якщо серед дня зламається принтер???
У Вас пРРО, не надрукує то й бог з ним - фіскалізація відбулася. Дайте клієнту КуАр код, чи відправте смс, чи емейл... з чеком.
10
« Последний ответ от HumanKM Сегодня в 08:59:43 »
насправді все дуже просто

звоните на телефон, номер котрого написано на терміналі
даєте запрос на заміну терміналу на Інгеніко з БПОС + шнур ЮСБ
через кілька днів цепляєте новий термінал
Страницы: [1] 2 3 ... 10