Наши программы > УкрСклад

Договір на обслуговування, підтримку...

<< < (4/4)

HumanKM:

--- Цитата: majachok от Сентябрь 30, 2021, 02:02:20 ---А 1С-ник скільки бере? поспитайте у вашому регіоні...

Я думаю що в залежності від регіону вартість години 400грн +-100грн
Виїз по місту чи за місто окремо.

Але погодинна робота повинна бути дорожча ніж надання послуг згідно договору по абонплаті.
Абонплата ( моє бачення) за одне робоче місце у місяць можна прирівняти до 10 у.о.

Щось я розговорився багато.... :-X :-[

--- Конец цитаты ---

а в мене жодного 1С-ника в регіоні, тому і цікавлюся. Всі хто на 1С, лише по віддаленому доступу наймають фахівців.
Дякую за орієнтири!

molotokk:

--- Цитата: HumanKM от Сентябрь 29, 2021, 12:29:04 ---Дякую, дуже цікаво - вивчаю!

скажіть - в скільки Ви зазвичай оцінюєте годину роботи? Хочу мати для себе орієнтир адекватних цін. І ще більш цікаво як Ви оцінюєте годину роботи основного роб місця і додаткового. Маю клієнтів з 1 дод місцем і маю з понад 10..., причому там де 10 - то майже все каси, максимум що я там роблю це онову ставлю...

--- Конец цитаты ---
я враховую час, але більше роблю прив'язку до об'єму і складності роботи. Тому важко сказати скільки точно виходить

majachok:
 :-X Пропоную домальовувати "0" до цінника якщо клієнт використовує БУ а тим паче глючну техніку!!!!
  >:( Задовбався міняти блоки живлення , мамки і відновлювати бази з дисків  >:D

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[*] Предыдущая страница

Перейти к полной версии