Наши программы > УкрСклад

Обговорюємо особливості роботи з фіскальними реєстраторами (РРО)

(1/5) > >>

majachok:
Пропоную у даній темі обговорювати особливості роботи з фіскальною технікою. Маю вже добрий досвід роботи. Можу ділитися інформацією і також не проти дізнатися щось нове.  Думаю дана тема чим далі тим буде актуальніше!
 *flag1*
В останній версії добавлено опцію для коректної роботи з реєстраторами IKC. Зараз можу впевнено заявити про НОРМАЛЬНУ роботу з реєстраторами
1. ІКС 810Т (автовідрізник чеків, дорогий варіант, рекомендую використовувати при навантаженні більше 100 чеків у день!) Перевірив роботу через COM-порт, USB-порт. (через Ethernet поки не вдається)
2. Екселіо FPU 550ES (автовідрізник чеків, бюджетний варіант, рекомендую використовувати при навантаженні близько 100 чеків у день!) Перевірив роботу через COM-порт, Ethernet-порт.
3. MG-N707TS (автовідрізник чеків ВІДСУТНІЙ, але є вбудований індикатор клієнта, ДУЖЕ бюджетний варіант, рекомендую використовувати при навантаженні 50-80 чеків у день!) Перевірив роботу через COM-порт, (через Ethernet поки не вдається).

Якщо треба будуть деталі зі скрінами підключення звертайтесь, - я не жадібний)))  ;)

homebuh:
у кого не пашет или есть проблеммы с 810 ым прошу в ЛС, есть решение и на более ранних версиях, решил проблему с переходом в спящий режим!!

ОлегЛевкут:
Мене ця тема дуже цікавить . Будь ласка допоможіть з підключенням РРО до Укр Склад :(

majachok:

--- Цитата: homebuh от Май 11, 2020, 07:52:11 ---у кого не пашет или есть проблеммы с 810 ым прошу в ЛС, есть решение и на более ранних версиях, решил проблему с переходом в спящий режим!!

--- Конец цитаты ---

Є проблема з пустими чеками!!
1. Касир пробиває чек- чек друкується на фіскальному реєстраторі- але в базі чек не формується - відповідно сума по видатковій накладній не співпадає (менша бо пробитий товар не проводиться і не списується) з сумою виторгу по РРО!
2. Касир пробиває чек- чек друкується на фіскальному реєстраторі- але в базі чек не формується з нульовою сумою -коли відкриваю чек, то товару там немає- відповідно сума по видатковій накладній не співпадає (менша бо пробитий товар не проводиться і не списується) з сумою виторгу по РРО!

ось такі дві проблеми виникають рідко але постійно ... на 810 (підключення по USB) іноді і причому на Екселіо FPU550ES (підключення по Ethernet) виникає та ж сама проблема.  Думав це повязано з реплікацією, але спостерігав спеціально: з реплікацією повязано лише подвоєння чеку (в одному фіскальному  чеку друкується їх два)

majachok:

--- Цитата: homebuh от Май 11, 2020, 07:52:11 ---у кого не пашет или есть проблеммы с 810 ым прошу в ЛС, есть решение и на более ранних версиях, решил проблему с переходом в спящий режим!!

--- Конец цитаты ---

А що за проблема з переходом до режиму сну?
Зазвичай у такий режим переходить комп!...

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

Перейти к полной версии